Naše filozofie

Věříme, že veterinární ordinace nemusí být chladná a pacientům nahánějící hrůzu, ale že může být plná tepla, optimismu a pozitivní energie. Jednu takovou jsme vytvořily - u nás, na Husově náměstí v Benátkách nad Jizerou.

V jednom z podloubí se otevírá svět zvířecího zdraví - chceme zde každého tvora pochopit, zjistit co způsobuje jeho nemoc a problém ideální cestou vyřešit: jednou klasickou medicínou, jindy medicínou alternativní, často kombinací obou.

Uvědomujeme si, že v organismu je vše propojené

Důležité je prostředí, strava, pohyb, psychická pohoda zvířete, jeho vztah s majitelem i další sociální vazby. Při diagnostice proto dáváme vše do souvislostí a vytváříme komplexní léčebný plán. V ordinaci k tomu máme moderní vybavení, spolupracujeme s významnými laboratořemi a referenčními klinikami, ale vážíme si také přírody a přírodní medicíny, kterou často zveme na pomoc.

Máme doopravdy pozitivní vztah ke zvířatům

To je to, na čem naše práce stojí. Respektujeme individualitu každého z nich, chováme je v úctě a s láskou s nimi zacházíme. Pozitivní a otevřené jsme i k majitelům. Za podstatné vnímáme, aby vždy pochopili situaci a možnosti svého zvířete.

Staráme se především o zájmová zvířata (psi, kočky, hlodavce, exotická zvířata, ptáky) a pouze okrajově o zvířata hospodářská (na ty bohužel vždy nemáme odpovídající kapacitu).


〰️ design Tycho
 
VETERINA TYCHO - veterinární centrum s celostním přístupem

Husovo náměstí 18/28, Benátky nad Jizerou, tel. 799 537 509, veterinatycho@gmail.com 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!